Zoot – sleva – jak ušetřit

Úvod > Zoot > Zoot – sleva – jak ušetřit

21. 09. 2018

Pokud rádi nakupujete oblečení na Zoot.cz, určitě vás někdy napadlo, jak ušetřit nějakou tu korunu. Níže jsem sepsal možnosti, na které jsem přišel.

Slevové kupóny:

Je to jedna z možností, ale zabere více času. Kupóny hledejte přes Google, například přes dotaz “Zoot sleva” nebo přímo na slevových portálech, například: https://www.kuponovnik.cz/obchod/zoot-cz

Jak tedy ušetřit?

Mně se osvědčila kombinace slevového kupónu s možností vrácení 1 % hodnoty nákupu zpět na Twisto účet formou kreditů.

Do 31. 10. 2019 probíhá s Twistem velká akce. Pokud objednávku zaplatíte přes Twisto, obdržíte na celou objednávku slevu 30 %. A to se vyplatí!

Twisto výhody - zoot

Tip k platbě Twisto:
Pokud se nově zaregistrujete přes tlačítko níže, tak vám Twisto do 3 pracovních dnů připíše na váš zákaznický účet 300 Kč na nákupy.

Tlačítko získat bonus 300 Kč

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Richee mBank Transferwise ePohledávky

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2020 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail