Wedos – slevový kupón -50 % – sleva webhosting, VPS SSD, Website

Úvod > SLEVY > Wedos – slevový kupón -50 % – sleva webhosting, VPS SSD, Website

30. 12. 2022

Chcete si objednat webhosting Wedos NoLimit pro svůj web u Wedos.cz a hledáte slevu? Jste tu správně. Níže najdete několik slevových kupónů, které můžete využít v prvním kroku objednávky, a těsně nad zobrazením celkové slevy je kolonka pro zadání slevového kódu. Tam jednoduše nakopírujete kód níže a získáte slevu 50 %, která se okamžitě aktualizuje a uvidíte tak svou novou cenu.

  • Sleva na webhosting NoLimit 50 % – WN231ZLEVK
  • Sleva na VPS SSD 25 % – VD231WESZO
  • Sleva na VPS ON 33 % – VN231X33SJ
  • Sleva na WEDOS Disk 25 % – WD231TCPLK
  • Sleva na WEDOS Cloud Disk 25 % – CD231AREY4
  • Sleva na EU doménu 50 % – DM231CRSTZ
  • Sleva na WEDOS Webside 50 % – WS231BQJZ4
Sleva na webhosting NoLimit 50 %
WN231ZLEVK
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

Sleva na VPS SSD 25 %
VD231WESZO
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

Sleva na WEDOS Disk 25 %
WD231TCPLK
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

Sleva na EU doménu 50 %
DM231CRSTZ
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

Sleva na Wedos Website 50 %
WS231BQJZ4
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

Wedos sleva

Wedos je dnes na tuzemském trhu skutečným pojmem

Pokud hledáte webhosting, pravděpodobně vás řada lidí odkáže právě na tuto společnost. Světlo světa spatřila v roce 2010 a za krátkou dobu se stala lídrem českého trhu. Firma Wedos byla založena v Hluboké nad Vltavou, tamtéž vyrostlo i první datové centrum. Jeho předností je nejen provoz, který bere ohled na životní prostředí, ale také pečlivý dohled odborníků – nakonec, původní stavba vznikla na místě někdejšího protiatomového krytu.

Největší registrátor domén v ČR má za sebou hodně

Spolehlivý provoz, který si drží úroveň už dlouhé roky. Wedos webhosting sleva znamená jediné, získáte zajímavý bonus – a služby této firmy za bezkonkurenční cenu. Profesionální datacentrum s bleskovou odezvou nabízí registraci domén .cz, .sk, ale také například .eu. V českém prostředí je největší firmou nabízející hosting a má nepochybně ještě značný potenciál k dalšímu růstu. Pokud chcete propagovat služby své firmy, byla by jistě škoda nevyužít Wedos kód a nemít tak všechna svá data plně pod kontrolou. Webhosting může běžet efektivně a velmi jednoduše zároveň, ať už jste drobný živnostník nebo zastupujete větší subjekt.

Nejnovější technologie, neustálá práce na zlepšení, aktualizace a testy, které jsou v českém prostředí zatím spíše raritou – co jiného také čekat od jedničky na trhu, že? Je jistě dobře, že tato společnost neusíná na vavřínech, ale chce ze sebe vydat to opravdu nejlepší. Slevový kód vám pomůže uspořit výdaje, které můžete nasměrovat k lepší konkurenceschopnosti vlastního podnikání…

Ukládejte důležitá firemní data opravdu bezpečně

Garance dostupnosti přinejmenším 99,99 %, pečlivé zálohování, bezpečí na každý pád. Kvalitní firewall a prakticky již plně automatizovaný systém, díky němuž je Wedos skutečným průkopníkem v oboru. Sleva pak jistě potěší každého, kdo má zájem se dál rozvíjet a uložit citlivá data na opravdu bezpečném místě. Kupón můžete využít nejen na VPS SSD a VPS ON, ale například také na .eu doménu, možností je celá řada!

FAQ – Často kladené otázky k Wedos:

Jak získat slevu 50 % na nový webhosting NoLimit?

Při objednávce stačí zadat tento slevový kód: WN231ZLEVK

Jak získat slevu 33 % na nový VPS SSD nebo VPS ON?

Při objednávce stačí zadat tento slevový kód: VD231WESZO

Jak získat slevu 25 % na Wedos Disk?

Při objednávce stačí zadat tento slevový kód: WD231TCPLK

Jak získat slevu 50 % na EU doménu?

Při objednávce stačí zadat tento slevový kód: DM231CRSTZ

© 2023 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail