Wedos – slevový kupón -50 % – sleva webhosting, VPS SSD

Úvod > SLEVY > Wedos – slevový kupón -50 % – sleva webhosting, VPS SSD

28. 9. 2019

Chcete si objednat webhosting Wedos NoLimit pro svůj web u Wedos.cz a hledáte slevu? Jste tu správně. Níže najdete několik slevových kupónů, které můžete využít v prvním kroku objednávky, a těsně nad zobrazením celkové slevy je kolonka pro zadání slevového kódu. Tam jednoduše nakopírujete kód níže a získáte slevu 50 %, která se okamžitě aktualizuje a uvidíte tak svou novou cenu.

  • Sleva na webhosting NoLimit 50 % – WN450NFSTL
  • Sleva na VPS SSD a VPS ON 33 % – VPS433PVFK
  • Sleva na WEDOS Disk 25 % – WD425JMNM1
  • Sleva na EU doménu 50 % – EU450JG9NN

Sám Wedos.cz používám pro své webové projekty a mohu jej v klidu doporučit. Tyto stránky běží na webhostingu Wedos NoLimit Extra. Super je i jejich webmail antispam, který nepropustí skoro žádný spam.

Wedos sleva

Wedos je dnes na tuzemském trhu skutečným pojmem

Pokud hledáte webhosting, pravděpodobně vás řada lidí odkáže právě na tuto společnost. Světlo světa spatřila v roce 2010 a za krátkou dobu se stala lídrem českého trhu. Firma Wedos byla založena v Hluboké nad Vltavou, tamtéž vyrostlo i první datové centrum. Jeho předností je nejen provoz, který bere ohled na životní prostředí, ale také pečlivý dohled odborníků – nakonec, původní stavba vznikla na místě někdejšího protiatomového krytu.

Největší registrátor domén v ČR má za sebou hodně

Spolehlivý provoz, který si drží úroveň už dlouhé roky. Wedos webhosting sleva znamená jediné, získáte zajímavý bonus – a služby této firmy za bezkonkurenční cenu. Profesionální datacentrum s bleskovou odezvou nabízí registraci domén .cz, .sk, ale také například .eu. V českém prostředí je největší firmou nabízející hosting a má nepochybně ještě značný potenciál k dalšímu růstu. Pokud chcete propagovat služby své firmy, byla by jistě škoda nevyužít Wedos kód a nemít tak všechna svá data plně pod kontrolou. Webhosting může běžet efektivně a velmi jednoduše zároveň, ať už jste drobný živnostník nebo zastupujete větší subjekt.

Nejnovější technologie, neustálá práce na zlepšení, aktualizace a testy, které jsou v českém prostředí zatím spíše raritou – co jiného také čekat od jedničky na trhu, že? Je jistě dobře, že tato společnost neusíná na vavřínech, ale chce ze sebe vydat to opravdu nejlepší. Slevový kód vám pomůže uspořit výdaje, které můžete nasměrovat k lepší konkurenceschopnosti vlastního podnikání…

Ukládejte důležitá firemní data opravdu bezpečně

Garance dostupnosti přinejmenším 99,99 %, pečlivé zálohování, bezpečí na každý pád. Kvalitní firewall a prakticky již plně automatizovaný systém, díky němuž je Wedos skutečným průkopníkem v oboru. Sleva pak jistě potěší každého, kdo má zájem se dál rozvíjet a uložit citlivá data na opravdu bezpečném místě. Kupón můžete využít nejen na VPS SSD a VPS ON, ale například také na .eu doménu, možností je celá řada!

Celkové hodnocení
Datum recenze
Služba
Wedos webhosting
Mé hodnocení
51star1star1star1star1star

Služby

O mně

Osobně Twisto používám od září 2015. Ušetřilo mi mnoho času a usnadnilo nákupy na internetu. Rád se tedy s vámi podělím o pozitivní zkušenosti a váhavé snad přesvědčím, aby Twisto také začali používat. 😀 Používám také karty Curve a Revolut, na které jsem rovněž napsal recenze a mé zkušenosti při používání.

© 2019 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice, IČO: 70454663 | Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku. | Na stránkách využívám affiliate odkazy.

mail