Váš hosting – promo kód – sleva 5 %

Úvod > SLEVY > Váš hosting – promo kód – sleva 5 %

2. 11. 2019

Chcete si objednat webhosting nebo server u společnosti Váš hosting? Použijte promo kód VAS-HOSTING-AF3297 a získáte slevu 5 % na libovolný webhostingový tarif nebo hosting serveru. Kód zadáte v průběhu objednávky.

VAS-HOSTING-AF3297
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

Postup k získání slevy 5 %:

  1. Přejděte na stránky Váš-hosting.cz přes tento odkaz.
  2. Vyberte si libovolný webhostingový tarif nebo server a přejděte k objednávce.
  3. Do pole „Máte dárkový poukaz?“ vložte tento promo kód: VAS-HOSTING-AF3297 a pokračujte dále.

Váš hosting - promo kód

Váš hosting je vítaným spojencem na cestě do online prostoru

Je prvořadou záležitostí pro každou firmu, bez ní je podnikatel odsouzen hrát druhou ligu. Dobrá online prezentace přivede nové klienty a zaručí, že vaše společnost bude vzkvétat. Webhosting nemusí být žádnou složitou vědní disciplínou, podmínkou je však partner, který se postará i o ty nejmenší detaily. Například administrace VPS centrum je v českém online prostředí zcela unikátní a nabídne jednoduchou a zároveň efektivní správu vašich dat.

Tisíce vyřízených emailů, perfektní konektivita VPS

Aktuálně na serverech Váš hosting funguje více než čtyři a půl tisíce domén a další přibývají. Jde o prověřený webhosting s desetiletou tradicí a propracovaným klientským servisem, jenž přinesl odpověď na více než dvacet tisíc emailů – neváhejte se tedy zeptat naprosto na cokoliv. V provozu je také více než pětistovka virtuálních serverů. Díky kvalitnímu dohledovému centru se nemusíte obávat dostupnosti webových služeb například kvůli výpadkům elektřiny nebo útokům hackerů přijde firma o to nejcennější. Ostatně, konektivita VPS serverů je 330 GBs, což je i na dnešní dobu velmi zajímavé číslo.

Dedikované servery zaručí lepší flexibilitu provozu, o virtuální servery se postará pečlivý administrátor. VPS právě u Váš hosting budete mít vyřízené do hodiny od potvrzení objednávky, díky SSD technologii poběží vše opravdu velkou rychlostí – a především pak spolehlivě. Prověřené zabezpečení je naprostou samozřejmostí, dnes je přeci kyberprostor plný nástrah a je tedy třeba nejvyšší míry prevence.

Mimochodem, díky administraci VPS centrum budete mít vše pod naprostou kontrolou, o vyladění je postaráno a v případě, že budete mít jakékoliv otázky, stačí se obrátit na klientskou podporu. Desetiletá praxe, jednoduchá instalace, snadné přihlášení – propracovaný systém, jenž prochází neustálými aktualizacemi, samozřejmě i s možností více přístupů. Spravujte si tedy svůj server hosting jednoduše z pohodlí domova…

© 2022 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail