Uber sleva – každý měsíc 10 EUR na vaše cesty

Úvod > SLEVY > Uber sleva – každý měsíc 10 EUR na vaše cesty

25. 02. 2023

Jak získat každý měsíc cashback 10 EUR na Uber?

Je to snadné. Zaplaťte služby Uber platební kartou Plutus a ze zaplaceného jízdného dostanete zpět 10 EUR na účet Plutus. Další jízdu tedy touto vrácenou částkou opět zaplatíte. Každý měsíc můžete získat max. 10 EUR za své jízdy. Díky této kartě lze získat zdarma i předplatná jako je Netflix, Spotify Premium, Disney+, Prime, Apple One a další výhody jako cashback až 10 EUR/měsíčně na nákupy na Shell, v obchodě Lidl atd. Jak získat tuto kartu a navíc bonus 10 EUR na kartu se dočtete v mé recenzi Plutus.

Jaký to má háček?

Žádný. Karta Plutus s jednou výhodou předplatného je zdarma a měsíčně se za nic neplatí. Pokud chcete využívat dvě nebo tři výhody najednou, tak si připlatíte 4,99 EUR za placený plán Everyday, ale stále na tom vyděláte, protože i při placeném plánu za 4,99 EUR získáte dvě předplatná zdarma. Navíc z jakékoliv platby touto kartou obdržíte 3 % cashback.

Co je Uber

Uber je služba určená pro přepravu lidí po městě a v principu je podobná běžné taxislužbě. K organizaci však využívá moderní technologie. Je přímo závislá na internetu a chytrých mobilních telefonech. Služba se objednává i platí prostřednictvím mobilní aplikace, přibližnou cenu se přitom zákazník dozví už před jízdou.

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail