Jak získat Spotify Premium zdarma + 10 EUR na první předplatné

Úvod > SLEVY > Jak získat Spotify Premium zdarma + 10 EUR na první předplatné

22. 06. 2023

Jak získat měsíční předplatné Spotify Premium zdarma?

Je to snadné. Zaplaťte předplatné Spotify Premium platební kartou Plutus a zaplacené předplatné dostanete zpět na účet Plutus. Další měsíc tedy touto vrácenou částkou opět zaplatíte předplatné a stále dokola. Díky této kartě lze získat zdarma i další předplatná jako je Netflix, Disney+, Prime, Apple One a další výhody jako cashback až 10 EUR/měsíčně na nákupy na Shell, v obchodě Lidl atd. Jak získat tuto kartu a navíc bonus 10 EUR na kartu se dočtete v mé recenzi Plutus.

Jaký to má háček?

Žádný. Karta Plutus s jednou výhodou předplatného je zdarma a měsíčně se za nic neplatí. Pokud chcete využívat dvě nebo tři výhody najednou, tak si připlatíte 4,99 EUR za placený plán Everyday, ale stále na tom vyděláte, protože i při placeném plánu za 4,99 EUR získáte dvě předplatná zdarma. Navíc z jakékoliv platby touto kartou obdržíte 3 % cashback.

Co je Spotify?

Spotify nabízí ten nejlepší způsob, jak poslouchat hudbu a podcasty na svém mobilu nebo tabletu. Vyhledejte si jakoukoli skladbu, umělce nebo album a poslouchejte zdarma. Vytvářejte a sdílej playlisty. Sestavte si největší, bezkonkurenční hudební sbírku. Verze bez reklam (Premium) je však placená.

Spotify Premium předplatné

Individual – 5,99 EUR
Duo – 7,99 EUR
Family – 9,99 EUR
Student – 2,99 EUR

Spotify registrace

Zaregistrovat se na Spotify můžete buď na oficiálních stránkách www.spotify.com nebo přes oficiální aplikace pro telefony a tablety. Žádná jiná místa pro registraci neexistují, neregistrujte se tedy jinde než přes oficiální místa.

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail