Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit

Úvod > SLEVY > Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit

23. 8. 2018

Logo Rohlik.cz
Pokud pravidelně nakupujete potraviny a drogérii stejně jako já na Rohlík.cz, určitě vás někdy napadlo, jak ušetřit nějakou tu korunu. Níže jsem sepsal možnosti, na které jsem přišel.

Rohlík.cz kredity

Kredity můžete získat hned několika způsoby:

  • Přes Rohlíkovač, tj. náhodný generátor kreditů: www.rohlik.cz/stranka/rohlikovac.
  • V klubu Rohlíček (pokud čekáte miminko, nebo máte dítě do 4 let) můžete získat 2 % z hodnoty nákupu zpět formou kreditů. Kredity vám rohlík přičte po každé 5. objednávce. Více na: www.rohlik.cz/rohlicek.
  • V rámci marketingových akcí prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu nebo například v SMS zprávě ve formě slevového kódu, který se dá následně dobít na stránce www.rohlik.cz/poukaz
  • V soutěžích.
  • Jako kompenzaci za zpoždění, pokud k němu dojde, nebo předáním vratných obalů kurýrovi.

Rohlík slevy

Na internetu lze přes Google najít jen jedinou slevu, a to 100 Kč na první nákup. Jinak nikde nenajdete žádný slevový kód ani kupón, jak to bývá zvykem u jiných e-shopů.

 

Rohlík.cz - slevy

Jak tedy ušetřit?

Mně se osvědčila kombinace zkoušení Rohlíkovače, který vám občas dá nějaký kredit (max. 500,- Kč), a klubu Rohlíček, kde si zaregistrujete přes administraci své dítě a získáte tak 2 % z nákupu zpět formou kreditu. Dalším způsobem, jak ušetřit, je pak platba objednávky přes online platbu Twisto. Pokud budete platit přes Twisto, tak Rohlík.cz vám vrátí zpět 3 % z nákupu formou kreditů. Celkově tedy ušetříte pět procent. Měsíčně se dá ušetřit cca 300,- Kč (podle výše útraty).

 

Tip k platbě Twisto: Pokud se nově zaregistrujete přes tlačítko níže, tak vám Twisto do 3 pracovních dnů připíše na váš zákaznický účet 300 Kč na nákupy.

Tlačítko získat bonus 300 Kč

Služby

O mně

Osobně Twisto používám od září 2015. Ušetřilo mi mnoho času a usnadnilo nákupy na internetu. Rád se tedy s vámi podělím o pozitivní zkušenosti a váhavé snad přesvědčím, aby Twisto také začali používat. 😀 Používám také karty Curve a Revolut, na které jsem rovněž napsal recenze a mé zkušenosti při používání.

© 2019 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice, IČO: 70454663 | Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku. | Na stránkách využívám affiliate odkazy.

mail