Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit

Úvod > SLEVY > Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit

20. 10. 2020

Logo Rohlik.cz
Pokud pravidelně nakupujete potraviny a drogérii stejně jako já na Rohlík.cz, určitě vás někdy napadlo, jak ušetřit nějakou tu korunu. Níže jsem sepsal možnosti, na které jsem přišel.

Rohlík.cz kredity

Kredity můžete získat hned několika způsoby:

  • V klubu Rohlíček (pokud čekáte miminko, nebo máte dítě do 4 let) můžete získat 100 kreditů z hodnoty nákupu nad 2 000 Kč zpět. Dále sbíráte věrnostní body, které vyměníte za vouchery na různé atrakce s dětmi.
  • V rámci marketingových akcí prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu nebo například v SMS zprávě ve formě slevového kódu, který se dá následně dobít na stránce www.rohlik.cz/poukaz
  • V soutěžích.
  • Jako kompenzaci za zpoždění, pokud k němu dojde, nebo předáním vratných obalů kurýrovi.

Rohlík slevy

Na internetu lze přes Google najít jen jedinou slevu, a to 100 Kč na první nákup. Jinak nikde nenajdete žádný slevový kód ani kupón, jak to bývá zvykem u jiných e-shopů.

 

Jak tedy ušetřit?

Mně se osvědčilo objednávat nad 2 000 Kč a díky klubu Rohlíček získat 100 Kč zpět formou kreditů. Dalším způsobem, jak ušetřit, je pak platba objednávky přes online platbu Twisto. Při registraci do Twisto.cz dostanete od Twista 50 Kč (před COVIDEM dávali 300 Kč). Další možností, jak získat příspěvek na nákup je zřídit si mKonto u mBank a dostanete od mBank 1 500 Kč. Konto zřídíte v rámci 24 hod. a online. Nemusíte tedy nikam běhat. Jak založit mBank konto radím zde v recenzi mBank. Akce platí jen do konce roku 2020, tak neváhejte. Pokud znáte nějaký tip, jak ušetřit na Rohlíku, tak mi jej napište na můj e-mail a rád jej zveřejním i pro ostatní.

Založit mKonto online

Tip k platbě Twisto: Pokud se nově zaregistrujete přes tlačítko níže, tak vám Twisto do 3 pracovních dnů připíše na váš zákaznický účet 50 Kč na nákupy.

Tlačítko získat bonus 300 Kč

© 2023 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail