Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit v roce 2023

Úvod > SLEVY > Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit v roce 2023

20. 02. 2023

Logo Rohlik.cz
Pokud pravidelně nakupujete potraviny a drogérii stejně jako já na Rohlík.cz, určitě vás někdy napadlo, jak ušetřit nějakou tu korunu. Níže jsem sepsal možnosti, na které jsem přišel.

Rohlík.cz kredity

Kredity můžete získat hned několika způsoby:

  • V klubu Rohlíček (pokud čekáte miminko, nebo máte dítě do 4 let) můžete získat 100 kreditů z hodnoty nákupu nad 2 000 Kč zpět. Dále sbíráte věrnostní body, které vyměníte za vouchery na různé atrakce s dětmi.
  • V rámci marketingových akcí prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu nebo například v SMS zprávě ve formě slevového kódu, který se dá následně dobít na stránce www.rohlik.cz/poukaz
  • V soutěžích.
  • Jako kompenzaci za zpoždění, pokud k němu dojde, nebo předáním vratných obalů kurýrovi.

Rohlík slevy

Na internetu lze přes Google najít jen jedinou slevu, a to 100 Kč na první nákup. Jinak nikde nenajdete žádný slevový kód ani kupón, jak to bývá zvykem u jiných e-shopů.

 

Jak tedy ušetřit?

Mně se osvědčilo objednávat nad 2 000 Kč a díky klubu Rohlíček získat 100 Kč zpět formou kreditů. Dalším způsobem, jak ušetřit 3 % z celého nákupu, je platit kartou Plutus. Další možností, jak získat příspěvek na nákup je zřídit si mKonto u mBank a dostanete od mBank 2 000 Kč. Konto zřídíte v rámci 24 hod. a online. Nemusíte tedy nikam běhat. Jak založit mBank konto radím zde v recenzi mBank. Akce je časově omezená, tak neváhejte. Pokud znáte nějaký tip, jak ušetřit na Rohlíku, tak mi jej napište na můj e-mail a rád jej zveřejním i pro ostatní.

Založit mKonto online

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail