Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

Úvod > Revolut > Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

25. 03. 2021

Níže uvádím jednoduchý návod, jak získat kartu Revolut zdarma (pouze za poštovné).

  1. Klikněte na tlačítko níže. Na zobrazené stránce Revolutu zadejte své telefonní číslo.
  2. Klikněte na odkaz v obdržené SMS zprávě. Budete přesměrováni do Google play (Android) nebo App Store (iOS). Zde si teprve aplikaci Revolut stáhněte. Pokud už aplikaci máte nainstalovanou, je potřeba jí smazat a nainstalovat znovu přes odkaz.
  3. Po instalaci a spuštění aplikace vám bude představeno, co Revolut všechno umí. Postupně vyplníte své osobní údaje, telefon a email. Opíšete ověřovací kód ze zaslané SMS zprávy a ověřte emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který Vám Revolut pošle. Pečlivě zadejte svoji emailovou adresu. Pokud se spletete, tak účet neověříte a bonus nedostanete.
  4. Postupně byste se měli dostat do fáze, kdy máte založený účet. Revolut po vás bude požadovat minimální nabití 300 Kč. Doporučuji použít Vaši stávající platební kartu, protože dobití přes kartu je bez poplatků. Tuto částku následně využijete na své platby. Přes appku také ověříte svou totožnost vyfocením OP nebo jiného dokladu totožnosti.
  5. Následně vám aplikace umožní objednat si kartu s poštovným 4,99 GBP. Karta Vám přijde do týdne Českou poštou.
  6. Pokud do 13. 5. 2021 provedete tři transakce novou kartou, obdržím od Revolutu malý bonus (na provoz webu), který beru jako poděkovaní za tuto recenzi.

Upozornění: některé weby stále nabízejí promo kód pro získání 300 Kč při registraci nebo zaslání karty zdarma. Tento kód/odkaz již bohužel nefunguje.

Tlačítko získat kartu Revolut zdarma

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Richee mBank Transferwise Kryptoměny

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2021 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail