Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

Úvod > Revolut > Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

31. 03. 2022

Od 31. 3. 2022 probíhá nová akce Revolutu, který dává 1000 Kč těm, kteří pozvou nového přítele do Revolutu a přítel splní níže uvedené podmínky. Rád se s vámi o odměnu podělím 50:50. Když provede registraci přes tlačítko níže a splníte všechny kroky, tak mi napište na email vaše Revolut ID, tak vám pošlu polovinu získané částky. Akce je platná pro pět prvních, kteří vše splní. Jakmile pět z vás akci splní, tak tento text ze stránek zmizí.

Níže uvádím jednoduchý návod, jak získat kartu Revolut zdarma (pouze za poštovné) + 500 Kč bonus od Revolutu. Ze zkušeností z minulých akcí vím, že hodně z vás neprovede požadované první 3 transakce kartou a kvůli tomu nedostane tak odměnu 500 Kč. Tak na to prosím myslete. Transakce stačí provést virtuální kartou na internetu nebo si virtuální kartu můžete přidat do Apple Pay nebo Google Pay a 3x zaplatit telefonem v kamenné prodejně. Minimální výše transakce je 100 Kč. Jako transakce se počítá platba u obchodníka. Pozor, nesmí se jednat o platby na hazardní hry – Sazka apod. Nestačí si například převést s kamarádem peníze přes Revolut účet. Musíte také objednat fyzickou kartu Revolut, aby jste splnili všechny podmínky akce.

  1. Klikněte na tlačítko níže. Na zobrazené stránce Revolutu zadejte své telefonní číslo.
  2. Klikněte na odkaz v obdržené SMS zprávě. Budete přesměrováni do Google play (Android) nebo App Store (iOS). Zde si teprve aplikaci Revolut stáhněte. Pokud už aplikaci máte nainstalovanou, je potřeba jí smazat a nainstalovat znovu přes odkaz.
  3. Po instalaci a spuštění aplikace vám bude představeno, co Revolut všechno umí. Postupně vyplníte své osobní údaje, telefon a email. Opíšete ověřovací kód ze zaslané SMS zprávy a ověřte emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který vám Revolut pošle. Pečlivě zadejte svoji emailovou adresu.
  4. Postupně byste se měli dostat do fáze, kdy máte založený účet. Revolut po vás bude požadovat minimální nabití 300 Kč. Doporučuji použít vaši stávající platební kartu, protože dobití přes kartu je bez poplatků. Pozor však, nesmí se jednat o kartu kreditní, ale bere se jen debetní. Tuto částku následně využijete na své platby. Přes appku také ověříte svou totožnost vyfocením OP nebo jiného dokladu totožnosti.
  5. Následně vám aplikace umožní objednat si kartu s poštovným 4,99 GBP. Karta vám přijde do týdne Českou poštou. Vyberte si plastovou kartu. Kdybyste vybrali kovovou, tak poštovné bude vyšší.
  6. Pokud do 18. 3. 2022 provedete tři transakce kartou Revolut (minimální výše jedné musí být 100 Kč), obdržím od Revolutu bonus 1000 Kč, o který se s vámi rád podělím 50:50 – stačí mi napsat emailem, že jste vše již splnili a ověřím to ve své aplikaci a pošlu polovinu na váš Revolut účet. Nemusíte čekat na plastovou kartu a můžete využít virtuální kartu na internetu nebo si ji přidat do Apple nebo Google Pay a zaplatit v obchodě. Nezapomeňte však splnit všechny výše uvedené požadavky a to zejména objednat i fyzickou kartu a 3x zaplatit kartou. To vše do 18. 3. 2022!

Upozornění: některé weby stále nabízejí promo kód pro získání 300 Kč při registraci nebo zaslání karty zdarma. Tento kód/odkaz již bohužel nefunguje.

Tlačítko získat kartu Revolut zdarma

© 2022 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail