Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

Úvod > Revolut > Revolut karta zdarma – registrace pro nové uživatele

27. 10. 2018

Níže uvádím jednoduchý návod, jak získat kartu Revolut zcela zdarma bez nutnosti platit 99 Kč poštovné do ČR.

  1. Klikněte na tlačítko níže. Odkaz obsahuje navíc parametr na získání dopravy na kartu zdarma. Na zobrazené stránce Revolutu zadejte své telefonní číslo.
  2. Klikněte na odkaz v obdržené SMS zprávě a postupně se na mobilu proklikejte až ke stažení aplikace. Budete znovu přesměrováni na web a postupně byste se měli dostat až do Google play (Android) nebo App Store (iOS). Zde si teprve Revolut stáhněte.
  3. Po instalaci a spuštění aplikace vám bude představeno, co Revolut všechno umí. Postupně vyplníte své osobní údaje, telefon a email. Opíšete ověřovací kód ze zaslané SMS zprávy.
  4. Postupně byste se měli dostat do fáze, kdy máte založený účet. Revolut po vás bude požadovat minimální nabití (top up) 300 Kč. Doporučuji použít Vaši stávající platební kartu, protože dobití přes kartu je bez poplatků. Tuto částku později využijete na své platby.
  5. Následně vám aplikace umožní objednat si kartu. Místo částky 99 Kč byste ji nyní měli mít zcela zdarma.

Tlačítko získat kartu Revolut zdarma

Služby

O mně

Osobně Twisto používám od září 2015. Ušetřilo mi mnoho času a usnadnilo nákupy na internetu. Rád se tedy s vámi podělím o pozitivní zkušenosti a váhavé snad přesvědčím, aby Twisto také začali používat. 😀 Používám také karty Curve a Revolut, na které jsem rovněž napsal recenze a mé zkušenosti při používání.

© 2019 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice, IČO: 70454663 | Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku. | Na stránkách využívám affiliate odkazy.

mail