Raiffeisenbank – běžný účet s bonusem až 3 000 Kč

Úvod > Raiffeisenbank > Raiffeisenbank – běžný účet s bonusem až 3 000 Kč

18. 02. 2023

Narazil jsem na zajímavou nabídku získání bonusu až 3 000 Kč při založení účtu u Raiffeisenbank a jeho využívání. Pro ty, kteří jste se již rozhodli účet založit nebo teprve váháte tak mám dobrou zprávu. Raiffeisenbank má od 2. 1. 2023 akci, kde můžete získat až 3 000 Kč. Podmínky jsou jednoduché a uvádím je níže. Nabídka platí do odvolání ze strany banky, tak neváhejte. Pro získání bonusu za založte osobní účet pomocí tohoto odkazu.

Raiffeisenbank a.s. pořádá akci pro klienty oslovené přes partnerské weby. Jako klient banky můžete získat odměnu až 3 000 Kč za aktivní využívání účtu.

Na odměnu se můžete těšit, pokud splníte tyto podmínky:

  • Během Akce si u nás sjednáte běžný účet s tarifem CHYTRÝ, AKTIVNÍ, PREMIOVÝ nebo EXKLUZIVNÍ (dále jen „Účet“).
  • Jste naším novým klientem, pro kterého jsme v období 6 měsíců před sjednáním Účtu nevedli jiný osobní běžný účet a je Vám minimálně 18 let.
  • V kalendářním měsíci alespoň třikrát zaplatíte v kamenném, nebo online obchodě debetní kartou vydanou k Účtu, nebo kreditní kartou vydanou na Vaše jméno, a do konce měsíce dojde k zaúčtování těchto plateb (dále jen „Aktivita“). Raději tedy nenechávejte platby na konec měsíce, ať se stihnou včas zaúčtovat.
  • Splnění Aktivity je sledováno prvních šest měsíců následujících po měsíci, kdy byl účet sjednán. Můžete tak získat maximálně 6 x 500 Kč.

Kdy a jak odměnu vyplatíme?

V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do 15. dne měsíce za měsíc předchozí.

Platnost Akce

Tato Reklamní akce trvá od 2. 1. 2023 do odvolání. Banka je oprávněna Reklamní akci zkrátit, prodloužit nebo ukončit, o čemž bychom Vás informovali přes web www.rb.cz. Účinnost změny nebo ukončení nastává ke dni zveřejnění informace, není-li v oznámení určeno datum pozdější.

 

Pro získání bonusu za založte osobní účet pomocí tohoto odkazu.

© 2023 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail