Raiffeisenbank – běžný účet s bonusem 1 000 Kč

Úvod > Raiffeisenbank > Raiffeisenbank – běžný účet s bonusem 1 000 Kč

20. 10. 2022

Narazil jsem na zajímavou nabídku získání bonusu 1 000 Kč při založení účtu u Raiffeisenbank. Pro ty, kteří jste se již rozhodli účet založit nebo teprve váháte tak mám dobrou zprávu. Raiffeisenbank má od 20. 4. 2022 akci, kde můžete získat 1 000 Kč. Podmínky jsou jednoduché a uvádím je níže. Nabídka platí do odvolání ze strany banky, tak neváhejte.

Raiffeisenbank a.s. pořádá akci pro klienty oslovené přes partnerské weby. Jako klient banky můžete získat odměnu 1 000 Kč za aktivní využívání účtu.

Na odměnu se můžete těšit, pokud splníte tyto podmínky:

  • Prostřednictvím tohoto odkazu si s Bankou sjednáte běžný účet s tarifem AKTIVNÍ účet nebo CHYTRÝ účet (dále jen „Učet“).
  • V období 6 měsíců před sjednáním Účtu pro Vás Banka nevede žádný typ běžného účtu.
  • Pak už stačí Účet aktivně využívat. V prvních 3 měsících, které následují po otevření Účtu, o kterém jsme Vás SMS zprávou/emailem informovali, Účet aktivně využívejte alespoň 2 po sobě jdoucí měsíce (dále jen „Aktivní využívání“), a Odměna je Vaše. (dále jen Podmínky)

Co myslíme aktivním využíváním?

V daný kalendářní měsíc:

  • proveďte minimálně 3 platby debetní nebo kreditní kartou v kamenném nebo online obchodě.
  • platby musí být v daném měsíci i zaúčtované. Raději tedy nenechávejte transakce na konec měsíce, ať vše stihneme zaúčtovat.

Do kreditního obratu ani mezi odchozí transakce však nezapočítáváme převody mezi Vašimi účty v Bance, zaúčtované úroky a srážkovou daň, ani platby vůči Bance nebo vrácené karetní transakce.

Kdy a jak odměnu vyplatíme?

V případě splnění Podmínek Vám do konce 4. měsíce po otevření Účtu připíšeme Odměnu na Účet. Nárok na Odměnu nevznikne, pokud bude Účet v době připisování postižen exekucí, bude doručena výpověď/odstoupení od smlouvy k Účtu nebo Účet nebude Bankou veden.

Platnost Akce

Tato Reklamní akce trvá od 20. 4. 2022 do odvolání. Banka je oprávněna Reklamní akci zkrátit, prodloužit nebo ukončit, o čemž bychom Vás informovali přes náš web www.rb.cz. Účinnost změny nebo ukončení nastává ke dni zveřejnění informace, není-li v oznámení určeno datum pozdější.

© 2022 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail