Raiffeisenbank – běžný účet s bonusem 3 000 Kč

Úvod > Raiffeisenbank > Raiffeisenbank – běžný účet s bonusem 3 000 Kč

18. 08. 2023

Narazil jsem na zajímavou nabídku získání bonusu 3 000 Kč při založení účtu u Raiffeisenbank a jeho využívání. Pro ty, kteří jste se již rozhodli účet založit nebo teprve váháte tak mám dobrou zprávu. Raiffeisenbank má od 21. 8. 2023 akci, kde můžete získat až 3 000 Kč (6x 500 Kč). Podmínky jsou jednoduché a uvádím je níže. Nabídka platí do odvolání ze strany banky, tak neváhejte. Pro získání bonusu za založte osobní účet pomocí tohoto odkazu.

Raiffeisenbank a.s. pořádá akci pro klienty oslovené přes partnerské weby. Jako klient banky můžete získat odměnu až 3 000 Kč za aktivní využívání účtu.

Na odměnu se můžete těšit, pokud splníte tyto podmínky:

  • Během Akce si u nás sjednáte běžný účet s tarifem CHYTRÝ, AKTIVNÍ, PREMIOVÝ nebo EXKLUZIVNÍ (dále jen „Účet“) a je Vám minimálně 18 let.
  • Jste naším novým klientem, pro kterého jsme v období 6 měsíců před sjednáním Účtu nevedli jiný osobní běžný účet a nevyužil jste již reklamní akce „6 x 500 Kč na běžný účet“ v období 2. 1. 2023 – 30. 6. 2023.
  • V kalendářním měsíci alespoň třikrát zaplatíte v kamenném, nebo online obchodě debetní kartou vydanou k Účtu, nebo kreditní kartou vydanou na Vaše jméno, a do konce měsíce dojde k zaúčtování těchto plateb (dále jen „Aktivita“). Raději tedy nenechávejte platby na konec měsíce, ať se stihnou včas zaúčtovat.
  • Splnění Aktivity je sledováno prvních šest měsíců následujících po měsíci, kdy byl Účet sjednán. Můžete tak získat maximálně 6 x 500 Kč.
  • V době splatnosti Odměny musí být Váš účet řádně veden, nesmí být učiněna jeho výpověď, od smlouvy o jeho vedení odstoupeno nebo dohodnut jiný způsob jeho ukončení. (dále jen „Podmínky“)

Kdy a jak Odměnu vyplatíme?

Při splnění Podmínek Vám Odměnu připíšeme na Účet nejpozději vždy do 15. dne měsíce, který následuje po měsíci, kdy jste splnili Aktivitu. Odměnu poskytujeme výhradně k jednomu Účtu sjednanému za podmínek této Akce. Odměnu není možné kombinovat s odměnou, na kterou Vám vznikl nárok dle Pravidel reklamní akce „6 x 500 Kč na podnikatelský účet“.

Platnost Akce

Akci můžete využít od 21. 8. 2023 do odvolání. Pokud bychom se rozhodli dostupnost Akce změnit nebo ukončit, informujeme Vás přes náš web www.rb.cz. Účinnost změny nebo ukončení nastává ke dni zveřejnění informace, není-li v oznámení určeno datum pozdější. Znění těchto pravidel nabývá účinnosti dne 21. 8. 2023

 

Pro získání bonusu za založte osobní účet pomocí tohoto odkazu.

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2023 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail