ONEbit hosting – první 3 měsíce zdarma

Úvod > SLEVY > ONEbit hosting – první 3 měsíce zdarma

2. 11. 2019

Chcete si vyzkoušet ONEbit webhosting na 3 měsíce zdarma? S promo kódem ZISKEJBONUS-3M, který zadáte na konci objednávky získáte tříměsíční hosting Vámi vybraného tarifu zcela zdarma. Pokud Vám bude webhosting vyhovovat, tak jej jednoduše prodloužíte.

ZISKEJBONUS-3M
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

ONEbit - tarify

Postup k získání tarifu na 3 měsíce zdarma:

  1. Přejděte na stránky ONEbit přes tento odkaz.
  2. Vyberte si libovolný tarif a klikněte na tlačítko „objednat“
  3. Vyplňte parametry a název domény pro kterou chcete objednat tarif. Pokračujte dále.
  4. Vyplňte fakturační a kontaktní údaje. V bloku č. 4 – volitelní služby vložte do pole Referenční kód tento kód: ZISKEJBONUS-3M a pokračujte dále.
  5. V posledním kroku rekapitulace uvidíte délku tarifu 3 měsíce a celkovou cenu 0,- Kč.
  6. Klikněte na tlačítko „objednat“.

S ONEbit webhostingem mám velice dobré zkušenosti. Technická podpora reaguje rychle na dotazy, spoustu parametrů si nastavíte sami přes webový admin a dostupnost služeb je skvělých 99,9 %.

Tip: Pokud by jste chtěli poradit s výběrem správného tarifu, napište mi přes chat vpravo dole na stránkách.

ONEbit - bonus

ONEbit má na českém trhu webhostingových služeb dlouholetou tradici

Bezpečnost, individuální přístup a samozřejmě také kvalitní reference. To vše v jednom znamená kvalitní webhosting, služby přesně na míru, vynikající dostupnost služeb. Potřebujete víc prostoru na disku, chcete o pět emailů více nebo hraje prim naopak cenová nabídka? V případě ONEbit se setkáte s jedním z těch vůbec nejlepších hráčů na současném trhu – čtrnáct let zkušeností, plných neustálého zkvalitňování poskytovaných služeb.

Vysoká dostupnost, která nikdy nikoho nezklame

Online prezentace vaší firmy je hodně důležitá – každá chyba se dnes projeví v obchodech, takže je zapotřebí vybrat si poskytovatele webhostingových služeb, který nezklame vaši důvěru. ONEbit přináší moderní technologie, pečlivý dohled nad servery a pravidelné zálohování dat. Dnes totiž není radno ponechat cokoliv náhodě a cenná firemní nebo uživatelská data, jakkoliv vystavit riziku trvalého smazání. Díky zabezpečení DNSSEC nemusíte mít obavy ani o své soukromí. Výhodou je také rychlá registrace domény, když máte jako drobný živnostník méně administrativy, hned se podobná věc projeví na kvalitě služeb a samozřejmě také zisku…

Hosting nemusí být žádná věda, i když se tak možná na první pohled tváří. Výhodou je zde i rychlá klientská podpora, která je připravena zodpovědět dotazy více než pětadvaceti tisíc spokojených uživatelů. Snadné ověření dostupnosti domény a registrace, kterou vyřešíte už v řádu minut. Dnes už podobné věci fungují přímo bleskově, registraci expirovaných domén lze vyřídit prioritně (protože právě tady rozhodně není na co čekat). Parkování domény jen za udržovací poplatek – rozjet byznys můžete kdykoliv poté. A také získat zajímavou slevu, díky promo kódu ZISKEJBONUS-3M můžete využívat webhosting až čtvrt roku zcela zdarma…

© 2022 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail