Obchodování s kryptoměnami – Crypto Kingdom – recenze 2021

Úvod > Kryptoměny > Obchodování s kryptoměnami – Crypto Kingdom – recenze 2021

12. 04. 2021

Narazil jsem na zajímavou službu s názvem Signály od Crypto Kingdom a rád bych se s vámi podělil o mé zkušenosti s touto službou, a jak s kryptoměnami vydělat zajímavé peníze.

Služba Signály j​e zaměřená na první setkání s kryptoměnami a dá se přirovnat k členství, kde platíte měsíční poplatek. Vstup do tohoto světa je pro nováčka velmi složitý a tato služba vám pomůže nabrat cenné informace na jednom místě. ​Proto Dan a Honza z Crypto Kingdom vše připravili tak, ​aby se pro vás stal svět kryptoměn přehledným a jednoduchým. ​Kryptoměnovým světem vás provází plná řada video návodů od koupě Bitcoinu až po finální proces obchodování. Benefitem, který získáte za čas strávený nad tutoriály, je poměrně rychlá ziskovost na burze. Často trvá déle, než si navyknete na obchodování na burze a nastudujete postupy a návody komunity Crypto Kingdom. ​Přesto všechno se většině nováčků daří již od počátku. Já jsem se držel signálů od Honzy a vydělal nemalou částku. Crypto Kingdom nabízí i jiné služby, jako je ASP a Portfolio, ale ty jsou určené pro finančně silnější investory a není nyní cílem popsat je.

Komunita kryptoměňáků a podpora ze strany Crypto Kingdom

​Pokud budete potřebovat pomoc specialisty, tak jsou tu kluci pro vás téměř 24 hodin denně, aby vám pomohli vyřešit vaše otázky. ​V neposlední řadě je tu celá komunita na Facebooku, která si pomáhá. V soukromé facebookové skupině je téměř 10 000 lidí, kde více jak polovina prošla službami Crypto Kingdom. Do skupiny se můžete připojit a získat přístup. Sami se ve skupině můžete přesvědčit, že služba Signály funguje. Co je lepší? Názory skutečných lidí na Facebooku, nebo články v řádech jednotek na internetu, které službu popisují? Vyzkoušet zdarma můžete i Youtube kanál.

Co je v ceně služby Signály?

Ve službě Signály od Crypto Kingdom získáte přístup do mobilní aplikace Beacoin (Android/iOS), do které vám chodí veškeré informace ze světa kryptoměn včetně tipů (signálů) na zajímavé obchody. Zjednodušeně řečeno – jedním kliknutím nakoupíte danou kryptoměnu za vaše Bitcoiny a až daná kryptoměna dosáhne doporučené ziskové hodnoty, tak ji prodáte zpět do Bitcoinu a máte zisk. Pokud chcete riskovat, tak kryptoměnu můžete samozřejmě prodat později, nebo naopak pokud se vám zdá, že jste již vydělali dost, tak prodat dříve. V signálu je uveden i limit pro příkaz “stop loss”, který si nastavíte v prodejním příkazu na burze. V případě, že by se hodnota nakoupené kryptoměny nečekaně propadla na tuto stopku, tak systém automaticky prodá celou hodnotu, takže vás ochrání od velké ztráty. Jak vidíte, když se zadá stopka, tak je to relativně bezpečné a můžete klidně spát celou noc. Službu Signály zatím hodnotím velice kladně. Signál chodí i ve večerních hodinách. Honza sleduje cca 15 hodin vývoj kryptoměn. Dá se tedy říci, že službou si kupujete nepřetržitý dohled nad svými investicemi, protože se sami nedokážete takhle intenzivně o své investice starat. Poměr cena/výkon za mě super.

Jak vypadá Signál a vlastní průběh obchodu?

Do aplikace Beacoin vám přijde signál (viz obrázky níže), kde přehledně uvidíte, jakou kryptoměnu máte koupit, vstup do obchodu, čas na reakci, očekávaný profit, stopku a očekávanou délku držení obchodu. Díky Crypto Kingdom aplikaci můžete ​jedním klikem ​během pár sekund kryptoměnu ​nakoupit ​a posléze i ​prodat. ​Ke každému signálu dostáváte ​graf a důvod vstupu. ​Průběh obchodu tým Crypto Kingdom monitoruje a dává vám průběžné informace o daném obchodě včetně výstupů. Často vystupují po částech kvůli možnosti obrovského zisku.

Ukázka signálu 1

Ukázka signálu 2

Jak službu získat?

Službu Signály si můžete objednat na oficiálních stránkách. Pro začátek zvolte členství na 30 dní a když zjistíte, že je služba pro vás, tak doporučuji objednat rovnou na 180 dní, aby jste snížili měsíční náklad a získali i VIP chat s Honzou.

členství Krypto Kingdom

Závěr

Službu Signály od Crypto Kingdom vřele doporučuji začátečníkům, aby si osahali trh s kryptoměnami. Dostanete spousty informací na jednom místě, které byste jinak hledali několik dní. Problematika kryptoměn se dá nastudovat do cca 10 hodin do té fáze, že víte, o co jde a jak obchodovat. Za 10 hodin se nestanete samozřejmě zkušeným traderem, ale máte dobře nakročeno zhodnotit své peníze. Doporučuji pro začátek nakoupit Bitcoin za menší částku, která vás nebude mrzet, když byste o ni přišli. Například investovat 2 000 Kč a zkusit si s touto investicí “hrát”. Jak si ověříte, že to funguje, tak investovat 10 000 Kč a více a to už je pak zajímavý zisk, když na jednom signálu vyděláte až 30 % :-). Postupně budu dělat updaty této recenze a podělím se s vámi o mé úspěchy, či neúspěchy v tradingu.

Update 12. 4. 2021: Potvrzuji ziskovost této služby. U mě zisk + 20 % a to jsem si s tím ze začátku hodně hrál a nejel naplno. Nedávno jsem si dokoupil ještě službu HODL na rok.

Tip na závěr, jak to dělám já

A ještě tip, jak se dá celý proces zautomatizovat a nemuseli jste stále sledovat graf vývoje kryptoměny. Níže uvádím svůj postup:

  1. Do aplikace obdržím od Honzy signál na nákup kryptoměny CELR za Bitcoin s těmito parametry: profit: 131, stopka 77. Viz obrázek níže.
    Signál - CELR
  2. Kryptoměnu co nejrychleji nakoupím pomocí webové aplikace trailingcrypto.com pomocí příkazu Market Buy. Viz obrázek níže, kde jsem čísly označil důležité kroky.
    TrailingCrypto - market buy
  3. Nákup se provede ihned přes API rozhraní burzy Binance. Nyní nastavím příkaz Stop Loss a Take Profit. Přímo Binance umí nastavit jen jeden z příkazů, takže to beru jako velké omezení a proto používám TrailingCrypto, o kterém se připravuji napsat samostatný článek. V TrailingCrypto nastavím příkaz typu OCO Sell a použiji parametry ze signálu od Honzy. Viz obrázek, kde jsem naznačil čísly potřebná nastavení. Ještě je možné pod tlačítkem „Advance“ nastavit Entry price, což je nákupní cena. Díky ní pak appka ukazuje váš aktuální zisk v procentech. Tímto příkazem si zajistím, že pokud kryptoměna dosáhne požadovaného profitu, tak ji robot automaticky prodá za Bitcoin. Naopak v případě, že by se trh zachoval neočekávaně a hodnota kryptoměny by spadla dolů, tak robotu díky zadané stopce ihned vše prodá. Právě bod č. 4 a 5 určuje, že robot prodá vždy 100 % kryptoměny, které vlastníte.
    TrailingCrypto - oco sell
  4. Teď už jen stačí zadaný příkaz zkontrolovat ve frontě příkazů. Jakmile se příkaz provede, obdržíte emailem notifikaci, případně můžete notifikaci poslat i na Telegram. Výše zmíněná webová aplikace TrailingCrypto je v případě 10 otevřených příkazů současně zdarma, což většině uživatelů bude stačit. Jakmile se totiž příkaz uzavře (prodá), tak se přestane počítat do limitu. Pro správu portfólia používám mobilní aplikaci Delta Pro, která je propojena přes API na Binance a mé SW/HW peněženky, takže v jedné appce vidím mé aktuální profity a zůstatky.

 

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2023 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail