Jak získat Netflix zdarma nebo sleva + 10 EUR na předplatné

Úvod > SLEVY > Jak získat Netflix zdarma nebo sleva + 10 EUR na předplatné

22. 06. 2023

Jak získat měsíční předplatné Netlixu zdarma nebo slevu na vyšším předplatném?

Je to snadné. Zaplaťte předplatné Netlixu platební kartou Plutus a zaplacené předplatné do výše 10 EUR dostanete zpět na účet Plutus. Pokud máte dražší předplatné, tak Vás bude stát jen rozdíl mezi tím co platíte mínus 10 Eur (cca 238 Kč). Tedy předplatné Netflixu Standard Vás bude stát cca 20 Kč (dle kurzu Eur). Další měsíc tedy touto vrácenou částkou opět zaplatíte předplatné a stále dokola. Díky této kartě lze získat zdarma i další předplatná jako je Spotify Premium, Youtube Premium, Disney+, Prime, Apple One a další výhody jako cashback až 10 EUR/měsíčně na nákupy na Shell, v obchodě Lidl atd. Jak získat tuto kartu a navíc bonus 10 EUR na kartu se dočtete v mé recenzi Plutus.

Jaký to má háček?

Žádný. Karta Plutus s jednou výhodou předplatného je zdarma a měsíčně se za nic neplatí. Pokud chcete využívat dvě nebo tři výhody najednou, tak si připlatíte 4,99 EUR za placený plán Everyday, ale stále na tom vyděláte, protože i při placeném plánu za 4,99 EUR získáte dvě předplatná zdarma. Navíc z jakékoliv platby touto kartou obdržíte 3 % cashback. Díky nákupu tokenů PLU můžete získat až 8 předplatných zdarma a cashback 8 % z každé platby.

Konec sdílení předplatného?

Ano, je to tak. Bohužel Netflix znepříjemnil mnoho uživatelům život tím, že zakázal sdílet předplatné a začal kontrolovat připojená zařízení. Nicméně díky Plutusu můžete mít vlastní předplatné až pro dvě zařízení zdarma.

Co je Netflix?

Netflix je online videopůjčovna, podobná jako je například HBO GO nebo Voyo. Platíte měsíční předplatné a za něj dostáváte přístup ke knihovně titulů, která v Česku činí více než 7.000 filmů a seriálů. Nabídka se v průběhu času mění. Pouze část titulů má české titulky nebo český dabing. Tituly si můžete přehrávat buď na svém počítači, v chytré televizi či v aplikaci pro chytré telefony či tablety.

Netflix předplatné

Základní – 199 Kč – budete si moci pouštět Netflix najednou v 1 zařízení a ve standardní kvalitě (SD) obrazu
Standard – 259 Kč – budete si moci pouštět Netflix najednou přes 2 zařízení (televize nebo mobil nebo počítač) a ve vysoké kvalitě (HD) obrazu
Premium – 319 Kč – budete si moci pouštět Netflix najednou přes 4 zařízení, a to ultra vysoké kvalitě (UHD/4K) obrazu u titulů, které to podporují

Netflix registrace

Zaregistrovat se na Netflix můžete buď na oficiálních stránkách www.netflix.com nebo přes oficiální aplikace pro telefony a tablety. Žádná jiná místa pro registraci neexistují, neregistrujte se tedy jinde než přes oficiální místa.

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail