Jak získat Netflix zdarma nebo sleva + 10 EUR na první předplatné

Úvod > SLEVY > Jak získat Netflix zdarma nebo sleva + 10 EUR na první předplatné

25. 02. 2023

Jak získat měsíční předplatné Netlixu zdarma nebo slevu na vyšším předplatném?

Je to snadné. Zaplaťte předplatné Netlixu platební kartou Plutus a zaplacené předplatné dostanete zpět na účet Plutus. Další měsíc tedy touto vrácenou částkou opět zaplatíte předplatné a stále dokola. Díky této kartě lze získat zdarma i další předplatná jako je Spotify Premium, Disney+, Prime, Apple One a další výhody jako cashback až 10 EUR/měsíčně na nákupy na Shell, v obchodě Lidl atd. Jak získat tuto kartu a navíc bonus 10 EUR na kartu se dočtete v mé recenzi Plutus.

Jaký to má háček?

Žádný. Karta Plutus s jednou výhodou předplatného je zdarma a měsíčně se za nic neplatí. Pokud chcete využívat dvě nebo tři výhody najednou, tak si připlatíte 4,99 EUR za placený plán Everyday, ale stále na tom vyděláte, protože i při placeném plánu za 4,99 EUR získáte dvě předplatná zdarma. Navíc z jakékoliv platby touto kartou obdržíte 3 % cashback.

Co je Netflix?

Netflix je online videopůjčovna, podobná jako je například HBO GO nebo Voyo. Platíte měsíční předplatné a za něj dostáváte přístup ke knihovně titulů, která v Česku činí více než 7.000 filmů a seriálů. Nabídka se v průběhu času mění. Pouze část titulů má české titulky nebo český dabing. Tituly si můžete přehrávat buď na svém počítači, v chytré televizi či v aplikaci pro chytré telefony či tablety.

Netflix předplatné

Základní – 199 Kč – budete si moci pouštět Netflix najednou v 1 zařízení a ve standardní kvalitě (SD) obrazu
Standard – 259 Kč – budete si moci pouštět Netflix najednou přes 2 zařízení (televize nebo mobil nebo počítač) a ve vysoké kvalitě (HD) obrazu
Premium – 319 Kč – budete si moci pouštět Netflix najednou přes 4 zařízení, a to ultra vysoké kvalitě (UHD/4K) obrazu u titulů, které to podporují

Netflix registrace

Zaregistrovat se na Netflix můžete buď na oficiálních stránkách www.netflix.com nebo přes oficiální aplikace pro telefony a tablety. Žádná jiná místa pro registraci neexistují, neregistrujte se tedy jinde než přes oficiální místa.

© 2023 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail