Kurzy pro radost – umělá inteligence (AI) a její praktické využití – sleva 50 %

Úvod > Kurzy pro radost > Kurzy pro radost – umělá inteligence (AI) a její praktické využití – sleva 50 %

22. 08. 2023

Online kurz - umělá inteligence (AI)

Kurz o praktickém aplikování umělé inteligence (AI) vás zavede skrze inovativní metody výuky, kde stojí v centru kolektivní učení a sdílení odborných zkušeností. Je designován pro všechny nadšence v oboru AI, bez ohledu na úroveň vašich dosavadních znalostí.

V rámci kurzu se seznámíte s:

  • Aplikačními možnostmi umělé inteligence v různých sektorech.
  • Tvorbu textů skrze ChatGPT.
  • Generováním obrázků díky AI.
  • Vytvářením promptů pro ChatGPT.
  • Nástroji, které kurátoři kurzu považují za nezbytné.
  • Generací a optimalizací kódu pomocí AI.
  • Integrací AI do vašeho webu skrze API.
  • Automatickým řešením zákaznických dotazů.

Vašimi lektory budou Pavel Fara, zakladatel tří digitálních firem, spolu s dalšími odborníky z různých sfér s passionem pro AI – Jiří Dolejš, Petr Novák, Lukáš Kiráľ a Vít Schaffarczik.

K dispozici budete mít řadu edukačních videí, kde lektoři odkryjí svůj pohled na AI. Každý týden vás čeká nový videonávod s aktuálními novinkami. K tomu se připojuje exkluzivní přístup k komunitnímu chatu pro interakci s mentory i spolužáky.

V ceně kurzu je i tříměsíční členství v naší komunitě v hodnotě 6.000,- Kč, což vám nabízí platformu pro výměnu poznatků. Po třech měsících máte volbu zda pokračovat v členství za poplatek. Pokud toužíte po efektivním způsobu učení se AI a hledáte aktivní komunitu, jste zde správně.

Jakým způsobem se bude kurz aktualizovat:

Kurz byl spuštěn v květnu 2023 a bude se obnovovat po dobu 12 měsíců. První čtvrtletí přinese týdenní aktualizace, zatímco zbývající měsíce budou nabízet měsíční novinky. Po roce věříme, že účastníci budou dostatečně vybaveni k samostatnému pokračování. Po prvním roce budou aktualizace sporadické, ale vašemu přístupu ke kurzu nic nebrání.

Benefity komunitního členství:

S kurzem získáte přístup k online diskuzní platformě pro interakce s lektory a kolegy. První tři měsíce po zakoupení kurzu jsou zdarma, následně můžete volit pokračování za měsíční poplatek 2.000,- Kč.

Pokud ještě váháte s nákupem kurzu, zkuste si pomocí tlačítka níže vytočit na kolotoči štěstí slevu až 50 %. Další slevu 5 % lze získat, pokud kurz zaplatíte přes platební kartu Plutus. Návod, jak na to naleznete v recenzi Plutus karty.

Přehrát zdarma 6 lekcí kurzu

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail