Kurzy pro radost – Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka – sleva 50 %

Úvod > Kurzy pro radost > Kurzy pro radost – Angličtina pro samouky – Revoluční cesta k osvojení cizího jazyka – sleva 50 %

23. 08. 2023

Online kurz - angličtina pro samouky

Chcete se ponořit do angličtiny z vlastního obýváku, ale nevíte, jak začít? Sáhli jste po různých učebnicích, aplikacích a kurzech, ale výsledky stále nejsou dle vašich představ? Máte pocit, že jazyky pro vás prostě nejsou? Kurz „Anglický jazyk pro samouky: Inovativní přístup k osvojení cizího jazyka“ vás vyvede z této slepé uličky.

Lektor Jaroslav Konvička vás provede jeho digitálním kurzem angličtiny a odhalí vám klíč k účinnému a přirozenému učení jazyka.

V kurzu získáte dovednosti v:

  • učení se technikami polyglotů
  • tvorbě vlastního studijního rozvrhu
  • udržení si neustálé motivace
  • aktivní konverzaci již od začátku
  • výběru nejlepších aplikací, materiálů a strategií pro studium
  • hledání přizpůsobených a zajímavých zdrojů pro vaše potřeby
  • zvládnutí nástrah anglické gramatiky

Kurz je postaven na metodách zkušených polyglotů a aktuálních vědeckých výzkumech, což jej činí vhodným jak pro nováčky, tak pro zkušenější studenty. V digitálním výukovém materiálu vám přiblížíme širokou škálu jazykových aplikací, online zdrojů a literatury, jež vám poskytnou potřebný základ pro rozvoj jazykových schopností. Materiály budou kombinovat video a text, které si sami vyberete, a jazyk tak získáte zcela intuitivně.

Tyto metody jsou aplikovatelné na jakýkoliv cizí jazyk. Stačí si jen vybrat ten, který vás osloví. S touto sbírkou nástrojů a postupů už nebudete mít pocit ztracenosti.

Pokud máte chuť objevit nový přístup k učení jazyků, vyzkoušejte první lekce tohoto digitálního kurzu zdarma. Zjistíte, že jazyky mohou být skutečně zábavné!

Pokud ještě váháte s nákupem kurzu, zkuste si pomocí tlačítka níže vytočit na kolotoči štěstí slevu až 50 %. Další slevu 5 % lze získat, pokud kurz zaplatíte přes platební kartu Plutus. Návod, jak na to naleznete v recenzi Plutus karty.

Přehrát zdarma 4 lekce kurzu

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail