ePohledavky.cz – recenze 2020 – vymáhání peněz

Úvod > ePohledavky.cz > ePohledavky.cz – recenze 2020 – vymáhání peněz

21. 08. 2020

Máte už delší dobu pohledávku, která vám nedá spát a nenabízí se jednoduché řešení, protože se dlužník nemá k zaplacení? Nemusíte se vzdávat! Právě naopak, moderní doba dává zajímavé možnosti, díky kterým máte vyšší šanci na úspěch. Administrativně nenáročné, ale také maximálně bezpečné. Bez osobních schůzek a nutnosti podpisu obsáhlých smluv – protože moderní je jednat rychle a především efektivně, nejen pokud jde o finance. Platí totiž, že peníze nejsou všechno, ale mít srovnané účty a vyřešené faktury je přeci hodně důležité, že?

Bez soudů, formální korespondence a sezení u právníků

Že je vymáhání peněz hodně složitý proces? Pravda, široká veřejnost má o této problematice poměrně jasnou představu, snad i proto, že mnoho lidí jako první napadne soudní přelíčení, táhnoucí se celé roky, obsílky od právníků, na které dlužníci nereagují, a celkově nulová progrese, zmar a bezmoc, někdy i bezesné noci. Ale proč skládat všechny zbraně předem? Stačí celou věc uchopit za správný konec, protože k tomu, abyste vymohli dlužné peníze, nepotřebujete drahou asistenci právníků nebo žádat o pomoc soudy. Není důvod ke složitému řešení, když se nabízí mnohem jednodušší, jak by řekl klasik…

Epohledavky.cz nabízí řešení v případě složitých životních situací a pomoci může nejen drobným živnostníkům, nebo firmám. S žádostí o pomoc se může obrátit prakticky každá fyzická, nebo právnická osoba. A rozhodně nejde jen o neproplacené faktury, kdy se odběratel neustále vymlouvá a termín zaplacení neustále oddaluje, až se z týdnů stávají měsíce a z měsíců roky. Kdy se ještě můžete obrátit na specialisty?

  • Dlužná mzda. Dnes již bývalý zaměstnavatel nehodlá doplatit peníze, co vám právem náleží.
  • Dluh na alimentech. I v těchto případech je možné obrátit se na specializovanou agenturu.
  • Půjčka, jejíž splacení je v nedohlednu. Bez ohledu na její výši a osobu, která si peníze půjčila.
  • Náhrada škody. Soupeříte se zaměstnavatelem, nebo pojišťovnou? A cítíte, že jste v právu?

Tým epohledavky.cz nepoužívá žádné zastaralé metody, rozhodně nečekejte jen občasné zasílání dopisů, aby získal věřitel dojem, že se dělá v jeho prospěch alespoň něco – naopak, dlužník může být kontaktován i na sociálních sítích, emailem nebo telefonicky, může být i pečlivě prověřena jeho minulost (např. zda neprochází zrovna insolvencí). A v nejzazším případě je možné i podání žaloby, která ve finále povede k exekučnímu řízení. Nechejte se proto zastupovat odborníky na právo a vymáhání pohledávek, kteří mají letité zkušenosti a vědí, jak funguje lidská psychika. Přihlaste se o to, na co máte nárok, a brzy se dozvíte, co všechno se dá ve váš prospěch podniknout.

Bez záloh nebo podpisů nevýhodných smluv

Jak tedy vlastně funguje vymáhání dluhů? Případ je na začátku pečlivě posouzen a odborníci se poradí, jaká se nabízí šance na úspěch. Postup je pak rychlý, dlužník bude neprodleně kontaktován a prověřován, využita bude i jeho digitální stopa. Výhodou je, že nemusíte platit žádné zálohy a samotné posouzení pohledávky je také zcela zdarma. Provizi zaplatíte teprve poté, kdy je pohledávka úspěšně vymožena. Pokud by se stalo, že nebude – neplatíte nic. Ve finále tedy můžete jen získat, samotná provize epohledavky.cz pak činí 20 % z celkové vymožené sumy. Osm z deseti dlužných korun jde tedy přímo na vaše konto!

Zadání pohledávky je naprosto jednoduché. Nečekejte žádné záludnosti nebo složité věci, nečekejte, že se ztratíte ve spleti paragrafů a nekonečných souvětí. Vymáhání nezaplaceného nájemného, faktur, nebo výživného nemusí být náročné – nejen časově, ale pochopitelně ani finančně. Obraťte se na odborníky ze světa práva a brzy uvidíte světlo na konci tunelu, ve které jste možná ještě před týdnem ani nedoufali.

Jak vymáhat dluh

Je to snadné. Stačí přejít na webovou stránku epohledavky.cz a kliknout na tlačítko “Zadat pohledávku”. V prvním kroku si vyberete typ pohledávky.
epohledavky.cz - typ žádosti

V mém případě jsem vybral “Půjčky“, protože mně dlužník nevrátil ve smluveném termínu půjčené peníze. V dalším kroku je nutné vyplnit údaje o věřiteli, tedy o Vás. Po vyplnění pokračujeme kliknutím na modré tlačítko “Další krok“.
epohledavky.cz - věřitel

V další záložce vyplníme údaje o dlužníkovi a pokračujeme kliknutím na modré tlačítko “Další krok“.
epohledavky.cz - dlužník

Ve třetím kroku vyplníme detaily o půjčce a pokračujeme kliknutím na modré tlačítko “Další krok“.
epohledavky.cz - nárok

V posledním kroku nahrajeme smlouvu o půjčce, případně další dokument, a pokračujeme kliknutím na červené tlačítko “Odeslat ke kontrole“.
epohledavky.cz - smlouva

Po úspěšném odeslání pohledávky se Vám zobrazí následující informace a zároveň Vám do Vašeho emailu dorazí přihlašovací údaje k zákaznickému účtu a potvrzení přijetí případu a jeho přidělené číslo.

V zákaznickém účtu můžete sledovat stav Vašeho případu.
epohledavky.cz - stav pohledávky

Jakmile právníci z ePohledavky prostudují Vaši pohledávku, obdržíte emailem návrhy řešení. V mém případě jsem obdržel návrh na zastupování. V zákaznickém účtu pak tento návrh najdete v záložce “Řešení“, kde je i vyčísleno, kolik získáte po úspěšném vymožení dluhu.

epohledavky.cz - smlouva
Nyní již stačí vytisknout dokumenty pomocí tlačítka “Vytisknout dokumenty” a odeslat je podepsané na adresu společnosti. Podrobné instrukce včetně dokumentů Vám dorazí e-mailem. Jakmile společnost od Vás získá podepsané dokumenty, obdržíte emailem potvrzení o zahájení vymáhání dluhu.

Vymáhání peněz

V první fázi vymáhání nároku zašle společnost dlužníkovi předžalobní výzvu. Předžalobní výzva je odesílána advokátní kanceláří a ze zkušenosti platí, že spousta dlužníků uhradí dluh už jen z důvodu, že se do věci vložil advokát. V předžalobní výzvě je dlužník upozorněn i na skutečnost, že liknavostí při úhradě dluhu se mu pohledávky „prodraží“ o náklady soudního řízení a případně i náklady exekuce.

Nesplní-li dlužník dobrovolně dluh na základě předžalobní upomínky, je na něj podána žaloba, respektive návrh na vydání elektronického platebního rozkazu. Podáním žaloby začíná soudní fáze vymáhání vaší pohledávky. V žalobě žalobce popíše důvod pohledávky a doloží jej listinami. Zpracování žaloby, jakož i další zastoupení v soudním řízení, samozřejmě zajišťuje advokátní kancelář.

Nesplní-li dlužník dobrovolně dluh na základě vydaného platebního rozkazu nebo dle rozsudku ukládajícímu, lze na podkladě těchto rozhodnutí zahájit exekuční řízení. Společnost ePohledavky vybere vhodného exekutora a zahájí exekuci. O tom, co se v exekuci děje, budete mít přehled z vašeho zákaznického účtu. V rámci exekuce exekutor postihne majetek dlužníka, a to jak movitý, tak nemovitý, bankovní účty a postihne mzdu či jiné příjmy.

Mobilní aplikace epohledavky.cz

Pro zadávání nových případů i správu aktuálních případů můžete využít i mobilní aplikaci, která je ke stažení pro operační systémy Android a Apple iOS.

Závěr

Pokud se aktuálně trápíte s nějakým dlužníkem, ať už jde o soukromou půjčku, nebo Vám někdo nezaplatil fakturu, tak vyzkoušejte epohledavky.cz. Za posouzení nic nezaplatíte, a když se povede dluh vymoci, tak zaplatíte poplatek 20 % a zbylých 80 %, které jste už nemuseli nikdy vidět, tak získáte zpět.

epohledavky.cz - zdarma posoudit případ

FAQ – odpovědi na časté otázky

Kolik stojí posouzení případu?

Posouzení případu je zcela zdarma. Provizi ve výši 20 % platíte pouze v případě, že se povedou peníze z dlužníka vymoci.

Jak mohu nechat případ posoudit?

Vše probíhá online. Nemusíte tedy nikam chodit. Stačí odeslat podklady pro vymáhání přes webový formulář a o ostatní se již společnost postará sama.

Jaké dokumenty potřebuji k založení případu?

Ideální je smlouva s dlužníkem, případně faktura, nebo jiný dokument, který dokazuje Vaši pohledávku.

Kolik stojí vymožení pohledávky?

V případě, že se povede případ kladně uzavřít, tak poplatek je 20 % z vymáhané částky.

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Richee mBank Transferwise ePohledávky

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2021 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail