Twisto – Apple Pay

Home > Twisto > Twisto – Apple Pay

Thursday February 21st, 2019

A je to tu! Konečně jsme se dočkali. Apple konečně spustil službu Apple Pay i v České republice. Od úterý 19. února 2019 mohou Apple Pay využívat majitelé telefonů iPhone SE/6 a novějších modelů podporující NFC technologii, případně Apple Watch nebo vybraných iPadů. Platit mohou v kamenných a internetových obchodech službu Apple Pay. Autorizace plateb probíhá pomocí Touch Id nebo Face ID. Jako první fintech službu Apple Pay podporuje i Twisto.cz.

Při platbě pomocí telefonu, které nemají Home button stačí stisknout dvakrát boční tlačítko pro vypnutí telefonu. Tím aktivujete platbu a teď už je stačí přiložit telefon k terminálu a následně ověřit pomocí Face ID. U starších modelů s Home buttonem stisknete dvakrát toto tlačítko a prst podržíte na tlačítku, čímž dojde k ověření pomocí Touch ID. U hodinek je to ještě jednodušší – stačí dvakrát stisknout tlačítko pro zapnutí a hodinky přiblížit k terminálu. Při placení hodinkami není nutné mít u sebe telefon.

Vyzkoušel jsem zaregistrovat svoji Twisto kartu v mobilní aplikaci Twisto na mém iPhonu a vše proběhlo bez problémů. Twisto kartu jsem povolil i pro používání na Apple Watch a platby fungují parádně. Již tedy není nutné kartu nosit s sebou. Zůstane tedy společně s Twisto náramkem ležet doma v šuplíku.

Tip: pokud Twisto účet ještě nemáte založený, určitě vyzkoušejte tuto skvělou fintech službu. Pokud využijete tlačítko níže pro registraci na Twisto.cz, obdržíte malý bonus ve výši 300 Kč – třeba na kávu. 🙂

Tlačítko získat bonus 300 Kč

Banking

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

More articles

Binance

(Čeština) Burza kryptoměn

Thursday March 11th, 2021

mbank recenze

(Čeština) mBank recenze 2024

Thursday April 20th, 2023

TransferWise - recenze

Wise – 2023 review + bonus

Tuesday February 14th, 2023

Sleva - kód Dedra

Dedra – slevový kód, koordinátor

Tuesday February 7th, 2023

Curve karta recenze

Curve Card – Review 2023 + bonus £5

Wednesday April 10th, 2024

Revolut karta – recenze

Revolut Card – review 2022

Wednesday February 15th, 2023

Revolut karta zdarma

Revolut Card – Get free card

Wednesday February 22nd, 2023

About me

I am a fan of new IT technologies as well as the FinTech field. I have been using modern ways of paying through my mobile phone and via foreign accounts, for several years now. On this website, I have published several of my reviews and experiences with these new FinTechs.

© 2024 All rights reserved. | Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Personal blog | I'm using affiliates links  

mail