Twisto – Apple Pay

Home > Twisto > Twisto – Apple Pay

Thursday February 21st, 2019

A je to tu! Konečně jsme se dočkali. Apple konečně spustil službu Apple Pay i v České republice. Od úterý 19. února 2019 mohou Apple Pay využívat majitelé telefonů iPhone SE/6 a novějších modelů podporující NFC technologii, případně Apple Watch nebo vybraných iPadů. Platit mohou v kamenných a internetových obchodech službu Apple Pay. Autorizace plateb probíhá pomocí Touch Id nebo Face ID. Jako první fintech službu Apple Pay podporuje i Twisto.cz.

Při platbě pomocí telefonu, které nemají Home button stačí stisknout dvakrát boční tlačítko pro vypnutí telefonu. Tím aktivujete platbu a teď už je stačí přiložit telefon k terminálu a následně ověřit pomocí Face ID. U starších modelů s Home buttonem stisknete dvakrát toto tlačítko a prst podržíte na tlačítku, čímž dojde k ověření pomocí Touch ID. U hodinek je to ještě jednodušší – stačí dvakrát stisknout tlačítko pro zapnutí a hodinky přiblížit k terminálu. Při placení hodinkami není nutné mít u sebe telefon.

Vyzkoušel jsem zaregistrovat svoji Twisto kartu v mobilní aplikaci Twisto na mém iPhonu a vše proběhlo bez problémů. Twisto kartu jsem povolil i pro používání na Apple Watch a platby fungují parádně. Již tedy není nutné kartu nosit s sebou. Zůstane tedy společně s Twisto náramkem ležet doma v šuplíku.

Tip: pokud Twisto účet ještě nemáte založený, určitě vyzkoušejte tuto skvělou fintech službu. Pokud využijete tlačítko níže pro registraci na Twisto.cz, obdržíte malý bonus ve výši 300 Kč – třeba na kávu. 🙂

Tlačítko získat bonus 300 Kč

Banking

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

More articles

Binance

(Čeština) Burza kryptoměn

Thursday March 11th, 2021

TransferWise - recenze

Wise – 2023 review + bonus

Tuesday February 14th, 2023

Sleva - kód Dedra

Dedra – slevový kód, koordinátor

Tuesday February 7th, 2023

Revolut karta – recenze

Revolut Card – review 2022

Wednesday February 15th, 2023

Revolut karta zdarma

Revolut Card – Get free card

Wednesday February 22nd, 2023

About me

I am a fan of new IT technologies as well as the FinTech field. I have been using modern ways of paying through my mobile phone and via foreign accounts, for several years now. On this website, I have published several of my reviews and experiences with these new FinTechs.

© 2023 All rights reserved. | Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Personal blog | I'm using affiliates links  

mail