Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit

Home > SLEVA > Rohlík.cz – sleva, kredity, jak ušetřit

Tuesday October 20th, 2020

Logo Rohlik.cz
Pokud pravidelně nakupujete potraviny a drogérii stejně jako já na Rohlík.cz, určitě vás někdy napadlo, jak ušetřit nějakou tu korunu. Níže jsem sepsal možnosti, na které jsem přišel.

Rohlík.cz kredity

Kredity můžete získat hned několika způsoby:

  • Přes Rohlíkovač, tj. náhodný generátor kreditů: www.rohlik.cz/stranka/rohlikovac.
  • V klubu Rohlíček (pokud čekáte miminko, nebo máte dítě do 4 let) můžete získat 2 % z hodnoty nákupu zpět formou kreditů. Kredity vám rohlík přičte po každé 5. objednávce. Více na: www.rohlik.cz/rohlicek.
  • V rámci marketingových akcí prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu nebo například v SMS zprávě ve formě slevového kódu, který se dá následně dobít na stránce www.rohlik.cz/poukaz
  • V soutěžích.
  • Jako kompenzaci za zpoždění, pokud k němu dojde, nebo předáním vratných obalů kurýrovi.

Rohlík slevy

Na internetu lze přes Google najít jen jedinou slevu, a to 100 Kč na první nákup. Jinak nikde nenajdete žádný slevový kód ani kupón, jak to bývá zvykem u jiných e-shopů.

 

Rohlík.cz - slevy

Jak tedy ušetřit?

Mně se osvědčila kombinace zkoušení Rohlíkovače, který vám občas dá nějaký kredit (max. 500,- Kč), a klubu Rohlíček, kde si zaregistrujete přes administraci své dítě a získáte tak 2 % z nákupu zpět formou kreditu. Dalším způsobem, jak ušetřit, je pak platba objednávky přes online platbu Twisto. Pokud budete platit přes Twisto, tak Rohlík.cz vám vrátí zpět 3 % z nákupu formou kreditů. Celkově tedy ušetříte pět procent. Měsíčně se dá ušetřit cca 300,- Kč (podle výše útraty).

 

Tip k platbě Twisto: Pokud se nově zaregistrujete přes tlačítko níže, tak vám Twisto do 3 pracovních dnů připíše na váš zákaznický účet 300 Kč na nákupy.

Tlačítko získat bonus 300 Kč

Banking

Twisto Curve Card Revolut Monese Richee mBank Transferwise Equa bank Kryptoměny

About me

I am a fan of new IT technologies as well as the FinTech field. I have been using modern ways of paying through my mobile phone and via foreign accounts, for several years now. On this website, I have published several of my reviews and experiences with these new FinTechs.

© 2021 All rights reserved. | Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Personal blog | I'm using affiliates links  

mail