ONEbit hosting – první 3 měsíce zdarma

Home > SLEVA > ONEbit hosting – první 3 měsíce zdarma

Saturday November 2nd, 2019

Chcete si vyzkoušet ONEbit webhosting na 3 měsíce zdarma? S promo kódem ZISKEJBONUS-3M, který zadáte na konci objednávky získáte tříměsíční hosting Vámi vybraného tarifu zcela zdarma. Pokud Vám bude webhosting vyhovovat, tak jej jednoduše prodloužíte.

ONEbit - tarify

Postup k získání tarifu na 3 měsíce zdarma:

  1. Přejděte na stránky ONEbit přes tento odkaz.
  2. Vyberte si libovolný tarif a klikněte na tlačítko „objednat“
  3. Vyplňte parametry a název domény pro kterou chcete objednat tarif. Pokračujte dále.
  4. Vyplňte fakturační a kontaktní údaje. V bloku č. 4 – volitelní služby vložte do pole Referenční kód tento kód: ZISKEJBONUS-3M a pokračujte dále.
  5. V posledním kroku rekapitulace uvidíte délku tarifu 3 měsíce a celkovou cenu 0,- Kč.
  6. Klikněte na tlačítko „objednat“.

S ONEbit webhostingem mám velice dobré zkušenosti. Technická podpora reaguje rychle na dotazy, spoustu parametrů si nastavíte sami přes webový admin a dostupnost služeb je skvělých 99,9 %.

Tip: Pokud by jste chtěli poradit s výběrem správného tarifu, napište mi přes chat vpravo dole na stránkách.

ONEbit - bonus

ONEbit má na českém trhu webhostingových služeb dlouholetou tradici

Bezpečnost, individuální přístup a samozřejmě také kvalitní reference. To vše v jednom znamená kvalitní webhosting, služby přesně na míru, vynikající dostupnost služeb. Potřebujete víc prostoru na disku, chcete o pět emailů více nebo hraje prim naopak cenová nabídka? V případě ONEbit se setkáte s jedním z těch vůbec nejlepších hráčů na současném trhu – čtrnáct let zkušeností, plných neustálého zkvalitňování poskytovaných služeb.

Vysoká dostupnost, která nikdy nikoho nezklame

Online prezentace vaší firmy je hodně důležitá – každá chyba se dnes projeví v obchodech, takže je zapotřebí vybrat si poskytovatele webhostingových služeb, který nezklame vaši důvěru. ONEbit přináší moderní technologie, pečlivý dohled nad servery a pravidelné zálohování dat. Dnes totiž není radno ponechat cokoliv náhodě a cenná firemní nebo uživatelská data, jakkoliv vystavit riziku trvalého smazání. Díky zabezpečení DNSSEC nemusíte mít obavy ani o své soukromí. Výhodou je také rychlá registrace domény, když máte jako drobný živnostník méně administrativy, hned se podobná věc projeví na kvalitě služeb a samozřejmě také zisku…

Hosting nemusí být žádná věda, i když se tak možná na první pohled tváří. Výhodou je zde i rychlá klientská podpora, která je připravena zodpovědět dotazy více než pětadvaceti tisíc spokojených uživatelů. Snadné ověření dostupnosti domény a registrace, kterou vyřešíte už v řádu minut. Dnes už podobné věci fungují přímo bleskově, registraci expirovaných domén lze vyřídit prioritně (protože právě tady rozhodně není na co čekat). Parkování domény jen za udržovací poplatek – rozjet byznys můžete kdykoliv poté. A také získat zajímavou slevu, díky promo kódu ZISKEJBONUS-3M můžete využívat webhosting až čtvrt roku zcela zdarma…

Banking

Twisto Curve Card Revolut Monese Richee mBank Transferwise ePohledávky

More articles

mBank recenze

(Čeština) mBank recenze 2020

Wednesday September 9th, 2020

Váš hosting - sleva

Váš hosting – promo kód – sleva 5 %

Saturday November 2nd, 2019

TransferWise - recenze

TransferWise – 2020 review + bonus

Friday January 10th, 2020

Sleva - kód Dedra

Dedra – slevový kód, koordinátor

Friday September 27th, 2019

Apple Pay - Twisto

Twisto – Apple Pay

Thursday February 21st, 2019

Zoot – sleva – jak ušetřit

Zoot – sleva – jak ušetřit

Friday September 21st, 2018

Curve karta recenze

Curve Card – Review 2020 + bonus £5

Saturday June 20th, 2020

Revolut karta – recenze

Revolut Card – review 2020 + bonus

Wednesday April 1st, 2020

About me

I am a fan of new IT technologies as well as the FinTech field. I have been using modern ways of paying through my mobile phone and via foreign accounts, for several years now. On this website, I have published several of my reviews and experiences with these new FinTechs.

© 2021 All rights reserved. | Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Personal blog | I'm using affiliates links  

mail