Dedra – slevový kód, koordinátor

Home > SLEVA > Dedra – slevový kód, koordinátor

Tuesday February 7th, 2023

Získejte stálou slevu 23 % na své oblíbené produkty DEDRA. Ptáte se jak? Stačí v oficiálním eshopu dedra.cz v nastavení uživatelského profilu vyplnit číslo svého koordinátora: 123506.

Díky tomuto kroku získáte i na vaši první objednávku slevu 23 % na všechny výrobky DEDRA s výjimkou výrobků označených: VÝPRODEJ, TURBOsleva, CÍLOFFKA, DOPRODEJ. Slevu 17 % na výrobky DEDRA ve Výprodeji, Akci, nebo v TURBOslevě.

Co je Dedra aneb příběh známé značky

Na trhu je už prakticky celé čtvrtstoletí, známou se stala hlavně díky kvalitní drogerii. Prací prostředky ve formě prášku nebo gelu, aviváž, moderní tablety do myčky nebo pračky, to vše dodává na český trh známá firma Dedra. Koncentrované produkty bez zbytečné chemie nepředstavují zátěž ani pro přírodu, společnost si velmi zakládá na ochraně životního prostředí. Pozitivní přístup k ekologii nakonec sdílí většina společností, které dnes ve světě opravdu něco znamenají…

V českých obchodech již od roku 1995

Už od poloviny devadesátých let si můžete produkty značky Dedra pořídit v síti vybraných tuzemských supermarketů. Antiflek, Kamenožrout nebo Sensa jsou dnes pro mnohé spotřebitele už legendou. S názvy, nad kterými nás nutí k pousmání, však firma operuje i dnes, když významně rozšířila sortiment i mimo české koupelny. Nejen, že působí i na Slovensku nebo v Polsku, ale také nabízí speciální prací prostředky určené pro sportovce a věnuje se také kuchyni či světu oděvů a šperků. Masošťouch, Nanukátor nebo Korkotvírák dostojí svému názvu a usnadní práci při přípravě pokrmů a stolování. Dedra přináší novinky i pro úklid domácnosti a nezapomíná ani na dekorace, které pomohou krůček po krůčku vykouzlit útulný domov.

Česká firma Dedra je také pětinásobným držitelem ceny Czech Superbrands a nezapomíná ani na charitativní činnost – sponzoruje mimo jiné také nadaci DEJME DĚTEM ŠANCI a Hospic Anežky České v Červeném Kostelci. V současném logu společnosti se odráží červená a bílá barva, stejně jako symbol srdce. Drogerie, kosmetika a užitečné věci pro každou domácnost, to je nejčastější sortiment, který si zákazníci spojují se značkou Dedra, založené už v roce 1995 a neustále rozvíjející svůj potenciál!

Banking

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Transferwise Raiffeisenbank Kryptoměny

About me

I am a fan of new IT technologies as well as the FinTech field. I have been using modern ways of paying through my mobile phone and via foreign accounts, for several years now. On this website, I have published several of my reviews and experiences with these new FinTechs.

© 2023 All rights reserved. | Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Personal blog | I'm using affiliates links  

mail