Dedra – slevový kód, koordinátor

Úvod > SLEVY > Dedra – slevový kód, koordinátor

7. 02. 2023

Získejte stálou slevu 23 % na své oblíbené produkty DEDRA. Ptáte se jak? Stačí v oficiálním eshopu dedra.cz v nastavení uživatelského profilu vyplnit číslo svého koordinátora: 123506.

123506
Klikněte pro zkopírovánízkopírováno

Díky tomuto kroku získáte i na vaši první objednávku slevu 23 % na všechny výrobky DEDRA s výjimkou výrobků označených: VÝPRODEJ, TURBOsleva, CÍLOFFKA, DOPRODEJ. Slevu 17 % na výrobky DEDRA ve Výprodeji, Akci, nebo v TURBOslevě.

Co je Dedra aneb příběh známé značky

Na trhu je už prakticky celé čtvrtstoletí, známou se stala hlavně díky kvalitní drogerii. Prací prostředky ve formě prášku nebo gelu, aviváž, moderní tablety do myčky nebo pračky, to vše dodává na český trh známá firma Dedra. Koncentrované produkty bez zbytečné chemie nepředstavují zátěž ani pro přírodu, společnost si velmi zakládá na ochraně životního prostředí. Pozitivní přístup k ekologii nakonec sdílí většina společností, které dnes ve světě opravdu něco znamenají…

V českých obchodech již od roku 1995

Už od poloviny devadesátých let si můžete produkty značky Dedra pořídit v síti vybraných tuzemských supermarketů. Antiflek, Kamenožrout nebo Sensa jsou dnes pro mnohé spotřebitele už legendou. S názvy, nad kterými nás nutí k pousmání, však firma operuje i dnes, když významně rozšířila sortiment i mimo české koupelny. Nejen, že působí i na Slovensku nebo v Polsku, ale také nabízí speciální prací prostředky určené pro sportovce a věnuje se také kuchyni či světu oděvů a šperků. Masošťouch, Nanukátor nebo Korkotvírák dostojí svému názvu a usnadní práci při přípravě pokrmů a stolování. Dedra přináší novinky i pro úklid domácnosti a nezapomíná ani na dekorace, které pomohou krůček po krůčku vykouzlit útulný domov.

Česká firma Dedra je také pětinásobným držitelem ceny Czech Superbrands a nezapomíná ani na charitativní činnost – sponzoruje mimo jiné také nadaci DEJME DĚTEM ŠANCI a Hospic Anežky České v Červeném Kostelci. V současném logu společnosti se odráží červená a bílá barva, stejně jako symbol srdce. Drogerie, kosmetika a užitečné věci pro každou domácnost, to je nejčastější sortiment, který si zákazníci spojují se značkou Dedra, založené už v roce 1995 a neustále rozvíjející svůj potenciál!

FAQ – Často kladené otázky k Dedra.cz:

Jak získat okamžitou slevu 23 %?

Stačí v oficiálním eshopu dedra.cz v nastavení uživatelského profilu vyplnit číslo svého koordinátora 123506.

Na co vše se sleva vztahuje?

Díky tomuto kroku získáte i na vaši první objednávku slevu 23 % na všechny výrobky DEDRA s výjimkou výrobků označených: VÝPRODEJ, TURBOsleva, CÍLOFFKA, DOPRODEJ. Slevu 17 % na výrobky DEDRA ve Výprodeji, Akci, nebo v TURBOslevě.

Co je Dedra?

Česká firma Dedra je zejména dodavatelem ekologické drogerie. Koncentrované produkty bez zbytečné chemie nepředstavují zátěž ani pro přírodu, společnost si velmi zakládá na ochraně životního prostředí.

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail