CoinBank Trader – recenze + bonus 400 Kč

Úvod > Kryptoměny > CoinBank Trader – recenze + bonus 400 Kč

4. 06. 2021

Dnes tu mám pro rychlé doporučení na českou krypto burzu, kde můžete snadno za české koruny nakoupit kryptoměny. Nemusíte tedy řešit konverzi na EUR a posílat EURa z banky na zahraniční burzu. Díky okamžité platbě dokážete poslat CZK na CoinBank a i o víkendu máte peníze na burze a můžete nakoupit za výhodný kurz BTC i o víkendech, kdy bývá na trhu pokles (dump).

Při porovnání kurzu BTC v jeden okamžik, tak CoinBank Trader měl výhodnější kurz než známá CoinBase Pro. Poplatek za směnu je pouze 1%. Za mě tedy jasná volba, protože nemusím převádět peníze na Revolut, konvertovat na EUR a posílat na Binance nebo CoinBase Pro.

Co je potřeba k nákupu BTC?

Nejprve je nutné provést rychlou registraci. Výhoda je, že pro menší nákup nemusíte provádět ověření svých dokladů, takže nakoupí i nezletilá osoba. Pokud však online ověření provedete, tak se vám otevře možnost nakupovat ve větším objemu a také můžete získat bonus 400 Kč, pokud nakoupíte za 10 000 Kč nebo více. Podmínkou získání bonusu je registrace přes můj zvací odkaz. K ověření budete potřebovat fotografie nebo scan občanského průkazu a druhého dokladu (řidičský průkaz nebo pas) a výpis z bankovního účtu, kde je vidět vaše jméno (nejsou důležité transakce), ale musí se ověřit, že účet, ze kterého budete posílat peníze na CoinBank je váš a tedy i peníze jsou vaše. 🙂 Celý proces ověření trvá několik minut, ale na schválení si počkáte několik hodin (v pracovní dny).

 

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2024 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail