CoinBank Trader – recenze + bonus 400 Kč

Úvod > Kryptoměny > CoinBank Trader – recenze + bonus 400 Kč

4. 06. 2021

Dnes tu mám pro rychlé doporučení na českou krypto burzu, kde můžete snadno za české koruny nakoupit kryptoměny. Nemusíte tedy řešit konverzi na EUR a posílat EURa z banky na zahraniční burzu. Díky okamžité platbě dokážete poslat CZK na CoinBank a i o víkendu máte peníze na burze a můžete nakoupit za výhodný kurz BTC i o víkendech, kdy bývá na trhu pokles (dump).

Při porovnání kurzu BTC v jeden okamžik, tak CoinBank Trader měl výhodnější kurz než známá CoinBase Pro. Poplatek za směnu je pouze 1%. Za mě tedy jasná volba, protože nemusím převádět peníze na Revolut, konvertovat na EUR a posílat na Binance nebo CoinBase Pro.

Co je potřeba k nákupu BTC?

Nejprve je nutné provést rychlou registraci. Výhoda je, že pro menší nákup nemusíte provádět ověření svých dokladů, takže nakoupí i nezletilá osoba. Pokud však online ověření provedete, tak se vám otevře možnost nakupovat ve větším objemu a také můžete získat bonus 400 Kč, pokud nakoupíte za 10 000 Kč nebo více. Podmínkou získání bonusu je registrace přes můj zvací odkaz. K ověření budete potřebovat fotografie nebo scan občanského průkazu a druhého dokladu (řidičský průkaz nebo pas) a výpis z bankovního účtu, kde je vidět vaše jméno (nejsou důležité transakce), ale musí se ověřit, že účet, ze kterého budete posílat peníze na CoinBank je váš a tedy i peníze jsou vaše. 🙂 Celý proces ověření trvá několik minut, ale na schválení si počkáte několik hodin (v pracovní dny).

 

Společnosti

Twisto Curve Card Revolut Monese Plutus mBank Wise Raiffeisenbank Kryptoměny Kurzy pro radost

Další články

Binance

Burza kryptoměn

11. 03. 2021

Apple Pay - Twisto

Twisto – Apple Pay

21. 02. 2019

O mě

Jsem fanda nových IT technologií a to i v oboru fintechů. Již několik let využívám moderní způsoby placení přes mobil a zahraniční účty. Na tomto webu jsem publikoval několik svých recenzí a mé zkušenosti při používání těchto nových fintechů.

© 2023 Všechna práva vyhrazena. | Provozovatel webu: Libor Tušar, Severní 1020, 664 42 Modřice | Osobní blog | Na stránkách využívám affiliate odkazy.  

mail